Hot Wheels Monster Trucks Live 2022

Hot Wheels Monster Trucks Live 2022

Hot Wheels Monster Trucks Live 2022

Hot Wheels Monster Trucks Live 2022 – fotorelacja.

Choć emocje do końca jeszcze nie opadły po Zimowy Roadshow TS – epilog a już wziąłem się za poprowadzenie imprezy, która baaardzo lubię od pierwszej edycji.

Warto podkreślić, że produkcja HWMTL w 100% realizowana technicznie przez ekipę amerykańską. Dobrze jest nie tylko poczuć dyskretną woń palonej opony, ale przede wszystkim spotkać się z kolegami zza oceanu. To świetna okazja, żeby porównać polskie i amerykańskie podejście do organizacji wydarzeń.

Oczywiście, jak zawsze adrenalina i niezapomniane wspomnienia zapewnione. Czym jest Monster Truck? To ogromny pojazd, który jest specjalnie zaprojektowany do wykonywania ewolucji i pokonywania przeszkód. Ma charakterystyczne ogromne koła, które często przewyższają wysokość samochodu, co pozwala na przeskakiwanie nad przeszkodami.  Dodatkowe szczegóły znajdziecie na tej stronie

Mattel Corp.

Mattel to amerykańska firma produkująca zabawki, gry i akcesoria dla dzieci. Założona została w 1945 roku w Kalifornii przez Harolda „Matt” Matsona oraz jego żonę Ruth Handler i jej rodzeństwo Elliot i Ruth Marię.

W początkowym okresie firma zajmowała się produkcją ram do obrazów i mebli. Wkrótce jednak skoncentrowała się na produkcji zabawek. Pierwszym produktem firmy Mattel była lalka o nazwie „Barbie”, która została wprowadzona na rynek w 1959 roku.  Niedługo później stała się jednym z najpopularniejszych produktów w historii firmy.

Oczywiście w kolejnych latach Mattel wprowadzał na rynek wiele innych popularnych zabawek. Kto nie zna klocków Mega Bloks, samochodzików Hot Wheels czy interaktywnego pieska o nazwie „Poo-Chi”?

Z pewnością kolejnym sukcesem na jaki zdecydowała się firma w 1993 roku firma był zakup konkurencyjnej firmy Fisher-Price. W rezultacie umocniło to jeszcze bardziej jej pozycję na rynku zabawkowym.

Warto podkreślić, że Mattel jest także znany ze swoich licznych działań charytatywnych i społecznych, w tym z programu „Mattel Children’s Foundation”, który wspiera organizacje zajmujące się pomocą dzieciom na całym świecie.

Mimo że firma przeszła wiele zmian i przeobrażeń w ciągu swojej ponad 75-letniej historii, pozostaje jednym z największych i najbardziej znanych producentów zabawek na świecie.

Jeszcze bardziej ciekawą kwestią jest fakt, że Ruth miała polskie korzenie. To niewątpliwie dodatkowy powód do dumy. Wiedzieliście?

Co zobaczyliśmy w Gliwicach?

Podsumowując – całkowicie nowa ciężarówka Mega Wrex™ i legendarny Bigfoot. Race Ace™ z charakterystycznymi i rozpoznawalnymi płomieniami Hot Wheels. Niewątpliwie obejrzenie prawdziwych wersji słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels pozostaje na długo w pamięci. Dzieciaki straszył pożerający samochody, ziejący ogniem transformujący się robot Megasaurus. A na to wszystko zaprezentowały się trzy wspaniałe gwiazdy Freestyle Motocross! Bez wątpienia niezapomniany wieczór.

Łapcie relację z tegorocznej Hotwheels Monster Trucks Live, które tym razem odbyły się w Gliwicach.

Szymon – Konferansjer

 

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link