Kobiecy weekend w M1 Janki

Kobiecy weekend w M1 Janki

Kobiecy weekend w M1 Janki


Kobiecy weekend organizowane przez M1 Janki w Warszawie.

Wydarzenie o którym dzisiaj piszę jest skierowane głównie do kobiet, choć i panowie znajdą coś dla siebie. Na przykład pomysły na prezenty dla Pań 😉

Podczas wydarzenia kobiety mogą skorzystać z różnych atrakcji i usług oferowanych przez sklepy i firmy zlokalizowane w galerii handlowej M1 Janki a także wystawców, których oferta pokrywa się z troską o kobiecego ducha i ciało. Wśród atrakcji można, które przygotował organizator koniecznie trzeba podkreślić pokazy mody z najnowszymi trendami, prezentacje kosmetyków i produktów dla kobiet, warsztaty makijażu czy zajęcia fitness. Wiele sklepów oferuje podczas wydarzenia specjalne rabaty i promocje, a także konkursy z nagrodami dla klientek.

Kobiecy weekend w M1 to przede wszystkim okazja do spotkania, i spędzenia czasu w przyjemny sposób. Obok poznawania nowych produktów i usług można porozmawiać z innymi kobietami i zrobić zakupy. Wygląda jak spełnienie marzeń.

Co robi konferansjer podczas takiego wydarzenia?

Nie ma znaczenia czy konferansjerem podczas Kobiecego Weekendu jest mężczyzna czy kobieta. Konferansjer – profesjonalista jest przygotowany zarówno do rozmów na scenie, prezentowania oferty wystawców, prezentowania publiczności punktów harmonogramu wydarzenia.

Jak ja prowadzę tego typu wydarzenia?

Zawsze proszę klienta o listę wystawców i przygotowanie jednego reprezentanta każdego z nich. Od zawsze uważam, że w przypadku tego typu wydarzeń dialog będzie lepszy niż monolog. Wówczas pomiędzy aktywnościami na scenie chodzę z mikrofonem od strefy do strefy i rozmawiam o ofercie, o tym co wystawcy przygotowali na dany dzień.

Dodatkowo na samej scenie zapraszam reprezentantów poszczególnych stref, by krótko opowiedzieli podczas luźniej rozmowy o obszarze swoich działań trochę szerzej. Lubię oprócz przekazania samych informacji, maksymalnie wypromować biznesy, które biorą udział w wydarzeniu. Myślę, że zgodzisz się ze mną, że najlepiej i najłatwiej opowiada się samodzielnie o swoich działaniach. Podczas wydarzenia nie zapominam również o jego uczestnikach – publiczności. Lubię sprawdzić, czy pomysł się podoba, która strefa przykuła uwagę etc. Rozmowa, promocja, relacje. Tak wygląda idealny weekend w galerii handlowej.

Jakiego rodzaju wydarzenia prowadzę również w galeriach handlowych dowiesz się tutaj

Szymon – Konferansjer

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link