Kongres590

Kongres590

Kongres590

Kongres590 niedługo.

Miło nam poinformować, że będziemy obecni na tegorocznej odsłonie największego wydarzenia ekonomicznego w Polsce – Kongresu590.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu i koniecznie w naszej dyskusji, którą będziemy moderować.

Dodatkowo moderujemy także strefę Fundacji Instytutu Matki i Dziecka – zadbamy, by uczestnicy kongresu oprócz wymiany merytorycznej aktywizowali się również fizycznie.

Czym jest Kongres590?

Kongres 590 to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Polsce, skupiające przedsiębiorców, ekspertów i polityków. Celem kongresu jest promowanie innowacyjnych rozwiązań w biznesie, rozwijanie umiejętności przywódczych oraz wymiana doświadczeń i networking.

Dla przypomnienia kilka zasad dotyczących odpowiedniej moderacji każdej dyskusji, którymi kierujemy się w naszej agencji.

  1. Utrzymywanie porządku. Moderator powinien zadbać o to, aby dyskusja przebiegała w sposób uporządkowany i zgodny z zasadami.
  2. Otwieranie i zamykanie dyskusji. Rozpocząć dyskusję i ją kończymy, zapewniając uczestnikom odpowiedni czas na zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
  3. Dbanie o czas. Kontrola nad czasem przeznaczonym na dyskusję jest kluczowa, aby zapewnić równy dostęp do głosu dla wszystkich uczestników.
  4. Zachowanie neutralności. Moderator powinien pozostać neutralny i unikać stronniczości, aby zapewnić uczestnikom pełną swobodę wyrażania swoich opinii.
  5. Utrzymywanie wątku. Nawet jeśli uczestnicy podczas wypowiedzi poruszą kilka wątków to moderator powinien zadbać o to, aby dyskusja nie odchodziła zbyt daleko od tematu, skupiając się na istotnych kwestiach.

Trzymając się tych prostych zasad jestem przekonany, że całość wypadnie doskonale.

Do zobaczenia

Prelegenci na wydarzeniu

Moderator paneli dyskusyjnych

 

Szymon Wujewski – Konferansjer

 

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link