Nadwiślańska Noc Świętojańska

Konferansjer-polska ponownie w Ostaszewie

 

Co ciekawego wydarzyło się w lipcu 2021?

Tegoroczny lipiec to czas wydarzeń plenerowych. Zazwyczaj konferansjersko w wakacje krążymy po Polsce i obsługujemy koncerty, wydarzenia kulturalne czy jubileusze poszczególnych miast.

W tym roku, po małej przerwie ponownie wracamy do Ostaszewa w województwie pomorskim.

W tym roku Gminny Dom Kultury i Sportu przygotował się wyjątkowo do eventu, związanego z tradycjami i historią Żuław.

Powstała nowa, drewniana wiata, na scenie jak zawsze działo się sporo. Goście mogli podziwiać specjalnie na tę okazję stworzone wianki, wiersze i przysmaki. Mieszkańcy gminy przyłożyli się jak zawsze i zadbali by atrakcje skierowane były zarówno do dorosłych jak i najmłodszych uczestników wydarzenia. Kulminacją jak zawsze był koncert.

Cleo – absolutnie topowa, polska wokalistka dała elektryzujący show, który poruszył całą, zgromadzoną publiczność. Nam przypadło konferansjerskie zadbanie, o cały przebieg wydarzenia, spięcie czasowe aktywności scenicznych i odrobinę dobrego humoru, który w zasadzie dopisywał wszystkim. Takie imprezy lubimy. Do zobaczenia następnym razem (już pod koniec miesiąca 🙂 !

Szymon – Konferansjer

 

Dzięki za przeczytanie tego wpisu. Zapraszam Cię do zapoznania się również z innymi aktualnościami. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

 

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link