Powrót

O nas

Agencja konferansjerska Enjoy powstała w 2007 roku w Poznaniu. Od ponad dekady prowadzimy imprezy masowe,
konferencje, gale, pokazy mody, firmowe integracje, otwarcia centrów handlowych, eventy
na mniejszą i większą skalę.

Szymon Wujewski

Klienci wybierają nas z kilku powodów:

Doświadczenie – zdobywaliśmy je na wielu scenach w kraju, nasz zespół realizuje
rocznie ponad 150 eventów.

Niezawodność – zawsze pojawiamy się na imprezie przed czasem, jesteśmy zaangażowani,
perfekcyjnie przygotowani i służymy pomocą również od strony organizacyjnej.

Lubimy improwizować, ale w ściśle zadanych ramach imprezy. Klient ma pewność,
że żadna sytuacja nas nie zaskoczy – mamy komentarz do nawet najbardziej
nieoczekiwanego zwrotu akcji.

Twoja satysfakcja jest dla nas wartością nadrzędną. Decydując się na usługi konferansjerskie Enjoy, możesz być pewny, że na event zapraszasz profesjonalistów, którzy zapewnią sukces każdej imprezie.
Jako doświadczeni konferansjerzy na imprezach firmowych, moderatorzy na konferencjach czy prowadzący imprez targowych  zrealizowaliśmy wiele kluczowych projektów dla naszych Klientów – ufają nam m.in. banki, wiodący producenci kosmetyków, duże sieci handlowe i organizatorzy targów. Nasza współpraca z klientami ma zazwyczaj charakter długofalowy – kiedy raz pokażemy, na co nas stać, po prostu nie ma potrzeby szukać dalej!

Nasze usługi to o wiele więcej niż tylko konferansjer na imprezę firmową. Zapewniamy odpowiedni poziom prowadzenia eventu, poczucia humoru i zaangażowania w każdy projekt. Dużo od siebie wymagamy i nie boimy się brać odpowiedzialności za przebieg wydarzenia. Dlatego obok usatysfakcjonowanych klientów mamy tak liczną zadowoloną publiczność, która cieszy się zawsze, gdy wychodzimy na scenę. Doskonale sprawdzamy się zarówno w wydarzeniach o zasięgu ogólnopolskim, jak i tych mniejszych.
Jeśli interesuje Cię najlepszy konferansjer, chcesz żeby Twoje wydarzenie było szczegółowo zaplanowane, a realizacja spełniła Twoje najśmielsze oczekiwania – skontaktuj się z nami. Dobierzemy prowadzącego odpowiedniego do Twoich potrzeb i budżetu!

Szymon Wujewski

konferansjer i szef
agencji konferansjerskiej
Enjoy

Szymon Wujewski Podpis