PGE w gronie naszych klientów

PGE w gronie naszych klientów

PGE w gronie naszych klientów

Od czerwca w gronie naszych klientów pojawiła się PGE.  W tym roku zajmujemy się obsługą spotkań poświęconych między innymi odnawialnym źródłom energii.

Do naszych zadań należy zadbanie o odpowiednią atmosferę, przeprowadzanie aktywności i przekazywanie kluczowych informacji dla klienta.

Cieszę się tym bardziej, że do tej pory na wydarznia nie był zapraszany konferansjer. Odbywały się one własną inercją. Jednak wielkorotnie podkreślam, również na łamach tego bloga, że konferansjer na wydarzeniu to zawsze wartość dodana. Zarówno od strony samego przebiegu, ale także odciążenia koordynatora wydarzenia. Nie bez znaczenia jest również odbiór spotkania przez publiczność – jej zaangażowanie i dobre samopoczucie.

Spotkanie PGE Rymanów Zdrój

Pierwsza impreza z cyklu odbyła się w Rymanowie Zdroju. Świeże powietrze, dopracowane atrakcje oraz zaangażowanie konferansjera przełożyły się na zawarcie umowy w zasadzie do końca roku. Pierwszy event poprowadził Przemek. Doskonały specjalista, z którym wspópracujemy od wielu lat, także przy bardzo skomplikowanych projektach jak Hot Wheels Monster Trucks Live 2022.

Przemysław poradził sobie z konferansjerką koncertowo. Na tyle dobrze, że agencja obsługująca wydarzenie zamówiła u nas kolejne wydarzenia. Następne w lipcu w Boguchwale pod Rzeszowem. Na wydarzeniu pojawi się Tomasz. Jestem przekonany, że również oczaruje klienta i tym samym będziemy mogli kontynuować dobrze rozpoczętą współpracę.

Jakie jeszcze plany na wakacje?

Czerwiec w tym roku wreszcie jest normalny. Mam na myśli ilość zeceń porównywalną z rzeczywistością przedcovidową. W tym miesiącu nasi konferansjrzy pojawią się na jednej międzynarodowej i dużej impreze sportowej razem z Lotto. Dodatkowo Łukasz obsłuży dwudniową konferencję Polskiego Stowarzyszenia Energii Wiatrowej, WSB Merito, Mateusz galę SOIT, Patrycja Konferencję MRiPS, Sławek turniej eiminacyjny w koszu 3×3 i wkleiliśmy już piknik dekarski jak co roku dla Dach-Budu. Już zacieram ręce na tą ilość pracy, a Wy trzymajcie kciuki, żeby nasze tryby nie szybko wkręciły się na odpowiedni poziom po chwili rdzewienia 😀

 

Szymon – Konferansjer

 

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link