Warsaw Tattoo Convent

Warsaw Tattoo Convent

Warsaw Tattoo Convent

Warsaw Tattoo Convent to jedno z największych wydarzeń związanych z tatuażem w Polsce, odbywające się corocznie w Warszawie. To trzydniowe wydarzenie gromadzi zarówno artystów tatuażu z Polski, jak i z zagranicy, jak również miłośników sztuki ciała. Podczas konwentu odbywają się liczne pokazy tatuażu na żywo, konkursy, wystawy oraz prelekcje. Wydarzenie to jest także okazją do poznania nowych trendów w świecie tatuażu i spotkania z innymi pasjonatami tej sztuki.

Warsaw Tattoo Convent organizowany jest od 2011 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Impreza ta ma charakter międzynarodowy i przyciąga zarówno tych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę na temat tatuażu, jak i tych, którzy chcą zrobić sobie nowy tatuaż lub spotkać się z artystami, którzy są ich ulubionymi.

Macie jakieś tatuaże? A może rozważanie dziarkę w najbliższym czasie? Ja nigdy nie rozważałem, ale po takiej imprezie…

Szymon – Konferansjer

P.S. Jestem ciekaw, a nigdy nie pytałem czy Mateusz, Sławomir  albo jakikolwiek z moich współpracowników ma jakie tatuaże. Może tak, jednak najważniejsze, że to świetni specjaliści. Nie ma więc dla mnie znaczenia czy zdobią swoje ciało czy nie. Dopóki nie są to widoczne zdobienia 😀

tu znadziecie najelpszych tatuatorów na świecie.

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link