Rafał

Konferansjer / Tłumacz

Konferansjerką zajmuję się od 5 lat.
Zaczynałem od imprez studenckich, obecnie jestem mocno związany ze środowiskiem filmowym, a konkretnie – prowadzeniem festiwali i filmowych paneli dyskusyjnych. Chętnie obsługuję także konferencje prasowe, eventy komercyjne, akcje w centrach handlowych, happeningi, koncerty. Jako konferansjer najdalej dotarłem do Stambułu, działając podczas konferencji dotyczącej migracji. Cechuje mnie solidne przygotowanie do każdego eventu, dlatego też odnajduję się zarówno jako prowadzący Karbonalia w Bogatyni, jak i Warsztaty Kosmetyczne we Wrocławiu czy Galę Kształcenia Zawodowego w Gdańsku. Przed rozpoczęciem pracy zawsze staram się jak najlepiej poznać branżę mojego Klienta oraz charakter prowadzonej imprezy.

W Enjoy jestem specjalistą od języków. Prowadzenie imprez po angielsku, francusku czy niemiecku nie stanowi dla mnie żadnej przeszkody, a jakość moich realizacji docenili tacy klienci jak Komisja Unii Europejskiej czy Viessmann.

Jestem także tłumaczem, języki obce to moja pasja od zawsze – do tej pory obok angielskiego udało mi się opanować francuski, niemiecki, włoski oraz turecki.

 

REZERWUJ