Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju

Witajcie na Forum Inteligentnego Rozwoju.

I tak oto kończymy intensywny wrzesień. Za nami ostatnie wydarzenie przed powrotem studentów na uczelnie. Dlaczego odnoszę się do świata akademickiego? Z jednej strony za sukcesem nagrodzonych przedsięwzięć stoi ogrom nauki i przyswojonej wiedzy. Z drugiej, wsparcie uczelni wyższych jest nieocenione w osiąganiu tych właśnie sukcesów.

Kilka słów o wydarzeniu.

W dużym skrócie, Forum Inteligentnego Rozwoju (FIR) to inicjatywa organizacji pozarządowych, środowisk akademickich i biznesowych. Celem, który jej przyświeca jest promowanie innowacyjnych rozwiązań i idei związanych z inteligentnym rozwojem Polski.

Co ważne, głównym celem Forum jest integracja środowisk naukowych, biznesowych i politycznych, które wspólnie pracują nad rozwojem Polski. W szczególności nad stworzeniem inteligentnej gospodarki, która wykorzystuje w pełni swoje zasoby intelektualne, technologiczne i kulturowe. FIR organizuje różnego rodzaju konferencje, debaty, seminaria i warsztaty, skupiające się na tematach takich jak: rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, inteligentne miasta, nowe technologie, edukacja i kultura.

Kto tworzy Forum?

Członkami Forum Inteligentnego Rozwoju są przedstawiciele różnych środowisk, w tym naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, eksperci z dziedziny nowych technologii i innowacji, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych. Dodatkowo działalność Forum przyczynia się do wzrostu świadomości i zaangażowania społecznego w kwestie związane z inteligentnym rozwojem Polski oraz do rozwijania innowacyjnych rozwiązań dla dobra społeczeństwa i gospodarki.

Nagrody przyznane na Forum.

Jak co roku projekty zgłoszone w ramach nagrody zapierały dech w piersiach.  Niskokosztowe i szybkie odsalanie wody, czy nano cząsteczki….

Wielu nagrodzonych, wiele pomysłów, które będą promowane i przede wszystkim lepsze jutro dla nas wszystkich.

A dla mnie? Kolejna Gala dopisana w konferansjerskim portfolio. 🙂

 

Szymon – Konferansjer

 

P.S. Jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie Jak zorganizować perfekcyjną galę wręczenia nagród? To proszę bardzo 😉

Zobacz inne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Copy link